National League 2 (4ος όμιλος) 2023/2024
1η αγωνιστική (22/10/23)
ΓΑΣ Μελίκη – ΓΣ Αλμυρού 80-78
ΑΕΛ – ΚούΠα Κιλκίς 75-72
Ολυμπιακός Βόλου – Αετοί Βέροιας 80-85
ΑΟ Τρίκαλα – Άργος Ορεστικό 70-47
Καστοριά – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 71-55
Τιτάνες Παλαμά – Πιερικός Αρχέλαος 66-65
2η αγωνιστική (29/10/23)
ΚούΠα Κιλκίς – ΓΑΣ Μελίκη 82-68
Αετοί Βέροιας – ΑΕΛ 83-55
Άργος Ορεστικό – Ολυμπιακός Βόλου 56-49
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΟ Τρίκαλα 63-64
ΓΣ Αλμυρού – Καστοριά 68-76
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – Τιτάνες Παλαμά 55-59
3η αγωνιστική (5/11/23)
ΓΑΣ Μελίκη – Αετοί Βέροιας 80-90
ΑΕΛ – Άργος Ορεστικό 57-54
Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός Αρχέλαος 54-59
ΑΟ Τρίκαλα – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 85-68
Τιτάνες Παλαμά – Καστοριά 81-78
ΓΣ Αλμυρού – ΚούΠα Κιλκίς 71-60
4η αγωνιστική (12/11/23)
Άργος Ορεστικό – ΓΑΣ Μελίκη 98-66
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΕΛ 67-58
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – Ολυμπιακός Βόλου 56-64
Καστοριά – ΑΟ Τρίκαλα 91-76
Τιτάνες Παλαμά – ΓΣ Αλμυρού 69-61
Αετοί Βέροιας – ΚούΠα Κιλκίς 75-68
5η αγωνιστική (19/11/23)
ΓΑΣ Μελίκη – Πιερικός Αρχέλαος 78-88
ΑΕΛ – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 51-43
Ολυμπιακός Βόλου – Καστοριά 79-82
ΑΟ Τρίκαλα – Τιτάνες Παλαμά 54-59
ΓΣ Αλμυρού – Αετοί Βέροιας 80-70
ΚούΠα Κιλκίς – Άργος Ορεστικό 70-69
6η αγωνιστική (26/11/23)
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΓΑΣ Μελίκη 80-56
Καστοριά – ΑΕΛ 83-62
Τιτάνες Παλαμά – Ολυμπιακός Βόλου 72-52
ΑΟ Τρίκαλα – ΓΣ Αλμυρού 75-64
Πιερικός Αρχέλαος – ΚούΠα Κιλκίς 68-87
Άργος Ορεστικό – Αετοί Βέροιας 58-60
7η αγωνιστική (3/12/23)
ΓΑΣ Μελίκη – Καστοριά 72-93
ΑΕΛ – Τιτάνες Παλαμά 54-65
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Τρίκαλα 59-63
ΓΣ Αλμυρού – Άργος Ορεστικό 86-46
ΚούΠα Κιλκίς – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 78-64
Αετοί Βέροιας – Πιερικός Αρχέλαος 66-73
8η αγωνιστική (10/12/23)
Τιτάνες Παλαμά – ΓΑΣ Μελίκη 86-61
ΑΟ Τρίκαλα – ΑΕΛ 71-52
Ολυμπιακός Βόλου – ΓΣ Αλμυρού 58-78
Καστοριά – ΚούΠα Κιλκίς 72-53
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – Αετοί Βέροιας 68-51
Πιερικός Αρχέλαος – Άργος Ορεστικό 69-60
9η αγωνιστική (17/12/23)
ΓΑΣ Μελίκη – ΑΟ Τρίκαλα 47-89
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου 71-79
ΓΣ Αλμυρού – Πιερικός Αρχέλαος 82-76
ΚούΠα Κιλκίς – Τιτάνες Παλαμά 87-76
Αετοί Βέροιας – Καστοριά 60-51
Άργος Ορεστικό – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 60-73
10η αγωνιστική (7/1/24)
Ολυμπιακός Βόλου – ΓΑΣ Μελίκη 84-78
ΑΕΛ – ΓΣ Αλμυρού 61-69
ΑΟ Τρίκαλα – ΚούΠα Κιλκίς 71-68
Τιτάνες Παλαμά – Αετοί Βέροιας 81-48
Καστοριά – Άργος Ορεστικό 79-68
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – Πιερικός Αρχέλαος 65-76
11η αγωνιστική (14/1/24)
ΓΑΣ Μελίκη – ΑΕΛ 58-69
ΓΣ Αλμυρού – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 66-48
ΚούΠα Κιλκίς – Ολυμπιακός Βόλου 84-74
Αετοί Βέροιας – ΑΟ Τρίκαλα 83-71
Άργος Ορεστικό – Τιτάνες Παλαμά 47-68
Πιερικός Αρχέλαος – Καστοριά 61-68
12η αγωνιστική (21/1/24)
ΓΣ Αλμυρού – ΓΑΣ Μελίκη 20-0 α.α.
ΚούΠα Κιλκίς – ΑΕΛ 81-56
Αετοί Βέροιας – Ολυμπιακός Βόλου 61-54
Άργος Ορεστικό – ΑΟ Τρίκαλα 53-61
Πιερικός Αρχέλαος – Τιτάνες Παλαμά 58-64
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – Καστοριά 75-68
13η αγωνιστική (28/1/24)
ΓΑΣ Μελίκη – ΚούΠα Κιλκίς 0-20 α.α.
ΑΕΛ – Αετοί Βέροιας 68-81
Ολυμπιακός Βόλου – Άργος Ορεστικό 51-69
ΑΟ Τρίκαλα – Πιερικός Αρχέλαος 77-70
Τιτάνες Παλαμά – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 73-41
Καστοριά – ΓΣ Αλμυρού 73-75
14η αγωνιστική (4/2/24)
Αετοί Βέροιας – ΓΑΣ Μελίκη 20-0 α.α.
Άργος Ορεστικό – ΑΕΛ 64-61
Πιερικός Αρχέλαος – Ολυμπιακός Βόλου 84-74
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΑΟ Τρίκαλα 80-70
Καστοριά – Τιτάνες Παλαμά 77-74
ΚούΠα Κιλκίς – ΓΣ Αλμυρού 79-88
15η αγωνιστική (11/2/24)
ΓΑΣ Μελίκη – Άργος Ορεστικό 0-20 α.α.
ΑΕΛ – Πιερικός Αρχέλαος 56-64
Ολυμπιακός Βόλου – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 69-61
ΑΟ Τρίκαλα – Καστοριά 69-59
ΓΣ Αλμυρού – Τιτάνες Παλαμά 82-70
ΚούΠα Κιλκίς – Αετοί Βέροιας 61-52
16η αγωνιστική (18/2/24)
Πιερικός Αρχέλαος – ΓΑΣ Μελίκη
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΑΕΛ
Καστοριά – Ολυμπιακός Βόλου
Τιτάνες Παλαμά – ΑΟ Τρίκαλα
Αετοί Βέροιας – ΓΣ Αλμυρού
Άργος Ορεστικό – ΚούΠα Κιλκίς
17η αγωνιστική (25/2/24)
ΓΑΣ Μελίκη – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
ΑΕΛ – Καστοριά
Ολυμπιακός Βόλου – Τιτάνες Παλαμά
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Τρίκαλα
ΚούΠα Κιλκίς – Πιερικός Αρχέλαος
Αετοί Βέροιας – Άργος Ορεστικό
18η αγωνιστική (3/3/24)
Καστοριά – ΓΑΣ Μελίκη
Τιτάνες Παλαμά – ΑΕΛ
ΑΟ Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
Άργος Ορεστικό – ΓΣ Αλμυρού
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΚούΠα Κιλκίς
Πιερικός Αρχέλαος – Αετοί Βέροιας
19η αγωνιστική (10/3/24)
ΓΑΣ Μελίκη – Τιτάνες Παλαμά
ΑΕΛ – ΑΟ Τρίκαλα
ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου
ΚούΠα Κιλκίς – Καστοριά
Αετοί Βέροιας – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
Άργος Ορεστικό – Πιερικός Αρχέλαος
20ή αγωνιστική (17/3/24)
ΑΟ Τρίκαλα – ΓΑΣ Μελίκη
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ
Πιερικός Αρχέλαος – ΓΣ Αλμυρού
Τιτάνες Παλαμά – ΚούΠα Κιλκίς
Καστοριά – Αετοί Βέροιας
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – Άργος Ορεστικό
21η αγωνιστική (24/3/24)
ΓΑΣ Μελίκη – Ολυμπιακός Βόλου
ΓΣ Αλμυρού – ΑΕΛ
ΚούΠα Κιλκίς – ΑΟ Τρίκαλα
Αετοί Βέροιας – Τιτάνες Παλαμά
Άργος Ορεστικό – Καστοριά
Πιερικός Αρχέλαος – Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
22η αγωνιστική (1/4/24)
ΑΕΛ – ΓΑΣ Μελίκη
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη – ΓΣ Αλμυρού
Ολυμπιακός Βόλου – ΚούΠα Κιλκίς
ΑΟ Τρίκαλα – Αετοί Βέροιας
Τιτάνες Παλαμά – Άργος Ορεστικό
Καστοριά – Πιερικός Αρχέλαος